ilustracja
Datura Cleaning - strona główna

Mycie dachów

Zakres usług:

Oferujemy usługę kompleksowego mycia dachów w Łodzi. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu i profesjonalnych środków czyszczących, dlatego zleconą pracę możemy wykonać na dowolnym dachu.

Zakres prac obejmuje:

  • Usunięcie mchów i porostów za pomocą specjalnej chemii
  • Ciśnieniowe mycie dachów urządzeniem ciepło lub zimnowodnym w zależności od zabrudzeń, z użyciem niezbędnych chemicznych środków czyszczących (np. do sadzy, zacieków wapiennych, zabrudzeń pobudowlanych, etc.)
  • Impregnacja preparatem zabezpieczającym dach i przywracającym połysk dachówkom

Nasza usługa mycia dachów pozwala odzyskać piękny wygląd dachówki jednocześnie zabezpieczając ją na długie lata. W swojej pracy używamy technik alpinistycznych, drabin dachowych lub podnośnika koszowego oraz profesjonalnej chemii pozwalającej usunąć praktycznie każde zabrudzenie. Tak więc, prace możemy prowadzić na dowolnym dachu. Po umyciu dach jest zabezpieczany impregnatem na bazie silikonów, dzięki czemu dachówka odzyskuje kolor i blask jednocześnie stanowiąc ochronę przed ponownym wzrostem mchów jak i ochronę hydrofobową i UV, przedłużają tym samym okres eksploatacji dachu jak i jego piękny wygląd. Na specjalne życzenie klienta możliwe jest również malowanie dachówek.

Zobacz jak pracujemy!

Dachówka przed myciem dachu Mycie dachu myjką ciśnieniową Dach po umyciu