ilustracja
Datura Cleaning - strona główna

Usuwanie grafitti

Zakres usług:

Oferujemy usuwanie grafitti na terenie Łodzi. Usuwamy grafitti zarówno z powierzchni wcześniej zabezpieczonych jak i niezabezpieczonych.

Usuwamy graffiti z:

  • tynków
  • kamienia
  • cegły
  • plastików
  • znaków drogowych

Usuwanie grafitti przy pomocy systemu AGS

Stosujemy najlepszą profesjonalną chemie systemu AGS i myjki ciśnieniowe ciepłowodne. Dzięki temu skutecznie usuwamy graffiti z każdej powierzchni nie niszcząc jej.

Usuwamy graffiti jednorazowo jak i możliwe jest rownież objęcie terenu stałą ochroną abonamentową i usuwanie graffiti na bieżaco co w znacznym stopniu pozwala na wyeliminowanie zjawiska graffiti na danym obszarze.

Zabezpieczanie powierzchni przed grafitti

Zabezpieczamy powierzchnie specjalnymi preparatami co pozwala na zmniejszenie kosztów przyszłego usuwania grafitti (wystarczy gorąca woda) i daję gwarancję 100% zadowolenia z efektu.

Środki zabezpieczające oparte na technologii mikrowosków pozwalają na oddychanie podłoża, stanowią ochrone nie tylko przed graffiti ale równiez stanowia powloke hydrofobowa, posiadają filtry UV i w znaczący sposób wpływają na żywotnośc elewacji. Gwarancja na pokrycie wynosi od 5 do 10 lat. Przeczytaj więcej o technologi AGS.

Zobacz jak pracujemy!

Ściany pokryte graffiti Usuwanie graffiti ze ściany

Materiały wykorzystano za wiedzą i zgodą Masters Service.