ilustracja
Datura Cleaning - strona główna

Technologia usuwania graffiti AGS

Zakres usług:

Producentem technologii AGS jest szwedzka firma Trion Tensid AB z Uppsali – Szwecja - www.trion.se AGS produkowany jest od 1983r w oparciu o certyfikat jakościowy ISO 9001:2001 i środowiskowy ISO 14001. Na przestrzeni 29 lat stosowania produkty te ulegają ciągłym udoskonaleniom, aby sprostać wyzwaniom jakie stawiają uliczni „artyści”. W ten sposób powstał system kilkudziesięciu środków, które umożliwiają skuteczne usuwanie grafitti z każdego materiału. Wśród nich są preparaty do zabezpieczania przed grafitti oraz do usuwania grafitti z powierzchni NIE zabezpieczonych. Wszystkie otrzymały niezbędne dokumenty aprobacyjne, w tym atesty PZH, aprobaty ITB, opinie, spełniają rygorystyczne normy, dopuszczone są do stosowania na terenie Polski, rekomendację IBDiM i inne opinie oraz mogą być stosowane na terenie Unii Europejskiej w tym Polski).

Produkty AGS® zostały zastosowane do przeciwdziałania grafitti na obiektach sakralnych jak np. Kościół Notre Dame de la croix w Paryżu czy kulturalnych jak Muzeum British Heritage czy też użyteczności publicznej jak najdłuższy w Europie most pomiędzy Szwecją a Danią.

Najważniejsze cechy systemu zabezpieczania powierzchni AGS:

  • 5, 7 i 10 lat gwarancji w zależności od wyboru preparatu
  • 100% skuteczność usunięcia grafitti
  • Nie powodują reakcji z podłożem (wodna dyspersja mikro wosków)
  • Zachowuje w pełni paro przepuszczalność (oddychanie) pokrytych materiałów, stanowiąc jednocześnie typową hydrofobizację
  • Oprócz skutecznego usunięcia grafitti, umożliwiają zmycie zabrudzeń komunikacyjno – atmosferycznych, co pozwala na utrzymywanie obiektu w czystości, oddalając w czasie kosztowny remont.
  • Bogata lista referencyjna obiektów zabezpieczonych systemem AGS

Pobierz listę referencjną systemu AGS: Polska | Świat

Zobacz jak pracujemy!

miniaturka miniaturka

Materiały wykorzystano za wiedzą i zgodą Masters Service.